curver کرور

قیمت و خرید محصولات کرور Curver

کرور Curver

داستان محصولات کرور Curver بیش از 65 سال پیش هنگامی آغاز شد که Peter CURtius و Ad VERschuren در ماه می 1949 شرکت تولید بسته بندی شیشه در هلند را بنا نهادند.

به این تجارت خانوادگی نام Curver داده شده است که نسخه کوتاه شده نام دو بنیانگذار آن است.

طی 65 سال، کرور Curver به یک شرکت بین المللی و رهبر بازار در اروپا و فراتر از آن متخصص در تولید و فروش محصولات پلاستیکی خانگی برای خانه و اوقات فراغت تبدیل شده است.

محصولات Curver برای ماندگاری مادام العمر طراحی شده اند. شرکت کرور به عنوان بزرگترین مصرف کننده پلاستیک بازیافتی در صنعت خود می خواهد تا سال 2028 میزان استفاده از مواد بازیافتی را به 80٪ برساند.

چه مرتب و منظم کردن آشپزخانه شما، چه بهینه سازی و نظم دهی فضای یخچال شما، چه سازماندهی فضای دفتر و میز کار شما، چه مرتب کردن اتاق کودکان و یا مرتب سازی لباس های شسته شده شما، کرور Curver راه حل ها، نکات و ایده های هوشمندانه به وسیله انواع وسایل و سبد نظم دهنده برای سازماندهی خانه شما دارد!

آیا مرتب کردن را دوست دارید؟ مرتب سازی همه چیز؟ سازماندهی و نظم دادن؟ آیا شعار شما “مکانی برای همه چیز و همه چیز در مکان و جای خود” است؟ کرور Curver می داند که نظم دادن وسایل در خانه کار ساده ای نیست! برای کمک به شما، آنها طیف گسترده ای از لوازم جانبی و وسایل ذخیره سازی و نظم دهی را طراحی کرده اند که هم بسیار کاربردی هستند و هم جذاب.

از جمله محصولات کرور می توان به انواع

فروشگاه اینترنتی خانه نو، نماینده انحصاری و پخش کننده محصولات کرور در ایران.

فروشگاه اینترنتی خانه نو

اطلاعات بیشتر ...
فیلـتر

نمایش 1–28 از 167 نتیجه