Eyfel ایفل

قیمت و خرید خوشبو کننده ایفل Eyfel

عطرهای ایفل Eyfel موفق شده اند در میان عطرهایی قرار بگیرند که در مدت زمان کوتاهی مورد توجه و دنبال کردن قرار گرفته شده اند. از این بین خوشبو کننده ایفل از بازرترین محصولات آنها به حساب می آید.

ایفل Eyfel فروش محصولات خود را از سال 2011 در ترکیه آغاز کرد و توانست به سرعت روند خود را پیش ببرد. در مدت زمان بسیار کوتاهی، این برند به بیشترین تعداد فروشگاه های عطرهای جایگزین عطر های گران قیمت در کشور تبدیل شد.

مفهوم کیفیت توسط کارمندان، تأمین کنندگان و ذینفعان آنها پذیرفته شده است و محصولی را تولید می کنند که انتظارات مشتری را برآورده کرده و با حفظ کیفیت در هر مرحله از تولید، آنها را خوشحال می کند.

تولید مناسب با استانداردهای بین المللی!

برای تولید عطر و محصولات آرایشی , خوشبو کننده ایفل مطابق با استانداردهای بین المللی، با امکانات مدرن و محیط های سالم، برای موفقیت در رقابت های بازارهای داخلی و بین المللی، رضایت و کیفیت مشتری را با کادر فنی و مربیان خود در اولویت قرار می دهند.

شما میتوانید از فروشگاه اینترنتی خانه نو، انواع خوشبو کننده ایفل با رایحه های لوندر، استوایی، کاج و نعناع، ملون، جلبک دریایی، آدامس، نارگیل، لیمو، گل یخ و اقیانوس را تهیه کنید.

فروشگاه اینترنتی خانه نو، فروش محصولات ایفل Eyfel در ایران.

فروشگاه اینترنتی خانه نو

اطلاعات بیشتر ...
فیلـتر

نمایش دادن همه 10 نتیجه